Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.
 • NEJLEPŠÍ COCKTAIL BAR V ČESKÉ REPUBLICE 2015

  25.11.2015

  25. listpadu byly na slavnostním večeru v Galerii Mánes v Praze rozdány Czech Bar Awards. Je nám obrovskou ctí oznámit, že nejsledovanější kategorii nejlepší cocktail bar vyhrál Black Angel's bar, který byl také uveden do síně slávy v kategorii nejlepší hotelový bar kterou vyhrál 3 x v řadě za sebou.

  Obrovská gratulace celému teamu!!!!
   
   
   
 • Top 10 nejlepších hotel barů světa 2015

  11.6.2015

  Black Angel's bar se již po třetí v řadě  dostal do výběru 10 nejlepších hotelových barů na světě v nejprestižnějším žebříčku barové kultury Tales of The cocktails Spirited Awards v americkém New Orleans. Obrovská gratulace celému našemu teamu a poděkování našim hostům za přízeň našemu baru.

   
   
   
 • Top 4 hotelových cocktail barů světa 2014

  6.6.2014

  Black Angel's bar se dostal do výběru 4 nejlepších hotelových barů na světě v nejprestižnějším žebříčku barové kultury Tales of The cocktails Spirited Awards v americkém New Orleans, který je přirovnáván k filmovým Oskarům. Obrovská gratulace celému našemu teamu a poděkování našim hostům za přízeň našemu baru.

   
   
   
 • Jaroslav Janoušek vítěz Diageo Reserve World Class 2014

  27.5.2014

  Je nám obrovskou ctí oznámit, že náš barman Jaroslav Janoušek se stal vítězem vůbec prvního českého finále prestižní světové soutěže Diageo Reserve World Class. Soutěže, které se účastní na 3 000 barmanů z více než 50 zemí světa a barovými profesionály je považována za tu nejprestižnější, ale zároveň i nejnáročnější.

  V porotě zasedli Erik Lorincz, barman slovenského původu působící v Londýně a celkový vítěz Diageo Reserve World Class v roce 2010, a Řek Aristotelis Papadopoulos, jenž je vůbec prvním globálním vítězem ročníku Diageo Reserve World Class z roku 2009. Oba byli velmi pozitivně překvapeni úrovní a talentem českých barmanů a věří, že právě Jarda Janoušek se v globálním finále může dostat velmi vysoko.

  Tato unikátní světová soutěž si klade za cíl nejen podporu barových profesionálů v jejich rozvoji, ale také možnost představit veřejnosti nejrůznější formy umění mixologie, barové kultury a zejména upozornit na kvalitu koktejlu samotného.

  Velká gratulace Jardovi za profesionální prezentaci našeho baru

   
   
   
 • 10 nejlepších High Volume Cocktail Barů na světě 2014

  27.5.2014

  Tales of The cocktails Spirited Awards v americkém New Orleans dnes oznámil žebříček 10 nejlepších High Volume Cocktail barů na světě. Je nám nesmírnou ctí oznámit, že náš bar Black Angel's se poprvé v historii jako jediný český zástupce do tohoto seznamu dostal. Je to výběr barů, které mají více jak 75 míst k sezení a vybírají ho nejuznávanější osoby barového světa.

  Obrovská gratulace celému teamu našeho baru.

   

   
   
   
 • Nejlepší hotelový bar v České republice 2013

  30.9.2013

  Black Angel's bar již podruhé v řadě vyhrál nejlepší hotelový bar České republiky na každoročním vyhlašování Czech Bar Awards.

  Profesionální porota se znovu shodla na tom, že náš bar nemá v naší republice konkurenci a kvalita služeb a naše cocktaily se těší stále větší oblibě. Velká gratulace našemu teamu a podělování všem našim hostům .

   
   
   
 • Top 10 hotelových cocktail barů světa 2013

  17.5.2013

  Black Angel‘s bar je jako první bar z České republiky  v historii nominovaný mezi 10 nejlepších hotelových barů na celém světě v rámci každoročního předávání světových barových cen Tales of the Cocktail 2013. Je to nejprestižnější žebříček barového světa který je přirovnáván k filmovým Oskarům.

  Žebříček dává dohromady porota, která je složena z 25 amerických a 20 světových porotců kteří sestavují žebříček 10 nejlepších z celého světa v různých kategoriích jako jsou např. nejlepší hotelový bar, nejlepší bar, nejlepší barman a podobně.
  Hlavními hodnotícími kritérii jsou: kvalita cocktailů, servisu, surovin používaných do drinků, kvalita personálu, jejich znalost produktů, historie barmanského řemesla a hlavně cocktailů, složení cocktailového menu a mnoho dalších.
  Vyhlášení top 10 v každé kategorii bylo v pátek v 19 hod našeho času. Do žebříčku 10 nejlepších hotelových barů se kromě Black Angel’s baru dostal také 1 švýcarský, 2 anglické a 6 amerických.
   

   
   
   
 • Black Angel's bar je nejlepší hotelový bar ČR 2012

  29.10.2012

  Black Angel's bar byl vyhlášen při předávání cen Czech Bar Awards 2012 jako nejlepší hotelový bar ČR pro rok 2012.

  Na rozdíl od jiných soutěží či anket je v rámci Czech Bar Awards hodnocení prováděné výhradně odborníky a profesionály z gastronomického průmyslu. Hodnocení profesionály na základě mnoha přísných kritérií, které laik běžně nezaznamená, je tak zárukou objektivního výsledku soutěže. Czech Bar Awards pak díky tomuto přístupu směruje i laickou veřejnost k novému vnímání nápojové gastronomie, nabídky, servisu…a vůbec podniků, které navštěvuje.  

  Více než šedesát členů Bar Awards Academy po pečlivém posouzení nominovala do každé kategorie šest podniků, odborná porota, ve které mimo jiné zasedl i vydavatel německého odborného nápojového magazínu Mixology Helmut Adam, pak na základě osobní návštěvy a hodnocení podniků na základě 27 kritérií. 

   
   
   
 • Michal Ďuriník vyhrál evropské finále Ron de Jeremy Competition 2012

  27.5.2012

  Minulý týden proběhla po celé Evropě velmi zajímavá soutěž Ron de Jeremy Competition 2012 , vítěz se setká s Master Blender Don Pancho Fernandezem a bude na podzimtohoto roku reprezentovat Evropu na světovém finále v Panamě. Je nám velkým potěšením, že vítězem se stal barman našeho baru  Michal Ďurinik.Velká gratulace!!!!!!

   
   
   
 • 50 nejlepších barů světa podle The Sunday Times

  6.5.2012

  The Sunday Times vydal dnes 6.5.2012 seznam 50 nejlepších barů na světě. Black Angel's Bar má tu čest být jako jediný z České republiky mezi touto vybranou barovou elitou. Děkuji celému barovému teamu za super odváděnou práci!